Menu

Lekcje muzyki dla dzieci Rumia

Lekcje muzyki dla małych dzieci i przedszkolaków

Międzynarodowa Szkoła Muzyczna  w Rumii oferuje szeroką gamę przedszkolnych zajęć muzycznych dla dzieci w wieku 6 miesięcy. Zajęcia z muzyką dla dzieci w wieku przedszkolnym oferują zajęcia dostosowane do wieku, w tym: śpiew, taniec, słuchanie, granie na instrumentach spadzistych i niewypowiedzianych, gry muzyczne, gry rytmiczne i historie.
Frajdę z robienia muzyki uzupełniają kolorowe szale, lalki, piłki, obręcze, instrumenty, a nawet spadochron! Nasze zajęcia pomagają rozwinąć umiejętności społeczne, poznawcze, emocjonalne i fizyczne poprzez zabawę: raczkowanie, wspinanie się, skoki, gry na palcach, śpiewanie zróżnicowanego repertuaru piosenek, balansowanie, odbijanie, używanie materiałów artystycznych, granie na instrumentach perkusyjnych, dzielenie się zabawkami itp.

Nauczyciele muzyki przekazują pasję

Nasi nauczyciele rozwijają głęboko zakorzenioną miłość do muzyki w stymulującym, zabawnym środowisku, wprowadzając uczniów w podstawowe koncepcje muzyczne, takie jak rytm, metr, dynamika, melodia, tonacja, barwa, improwizacja, nastrój i ekspresja. Dzieci rozwijają wewnętrzny słuch, umiejętności słuchania, rytmiczną wrażliwość, kontrolę motoryczną i koncentrację, umożliwiając płynne przejście do lekcji instrumentalnych.
Nasze zajęcia trwają, więc możesz zacząć w dowolnym momencie. Zadzwoń Dzisiaj, aby zapisać się na bezpłatną lekcję próbną lub zarezerwować ją online!

Wybrane opinie rodziców

„Przedszkolny program muzyczny w ISM wystawił moje dziecko na oczekiwany świat muzyki w miłej i miłej atmosferze. Moje dziecko oczekuje z niecierpliwością na cotygodniowe zajęcia. Poznając instrumenty i dźwięki, zaprzyjaźnia się w otoczeniu grupowym złożonym z rówieśników. „-Ana „Bardzo podobała mi się klasa Toddler Tones z moim synem. Doświadczenie było nagradzane muzycznie i osobiście dla nas obu. Naprawdę nie mogłem się doczekać każdej klasy. „-Brenda „Biorąc tutaj lekcje, czuję się bardziej jak rodzina niż szkoła muzyczna” – Stephen