Menu

Czemu warto uczyć się u nas?

Korzyści z podjęcia lekcji muzyki w naszej szkole 

Nasza Międzynarodowa Szkoła Muzyki ma udokumentowane osiągnięcia w oferowaniu wysokiej jakości lekcji muzyki w obszarze metropolitalnym Trójmiasta od 2004 roku. Swoim zaufaniem obdarzyło nas już  ponad 3000 rodzin, jesteśmy gorącymi zwolennikami doskonałości w szkoleniu muzycznym dla uczniów w każdym wieku i różnych umiejętnościach.
Międzynarodowa Szkoła Muzyczna skupia społeczność oddanych, doświadczonych, światowej klasy wykładowców oferujących spersonalizowane lekcje gry na fortepianie, gitarze, skrzypcach, altówce, wiolonczeli, flecie, perkusji, saksofonie, klarnecie, harfie, flecie, trąbce, puzonie ,fagocie, zespoły, zajęcia grupowe, lekcje muzyki dawnej i występy.

Najlepsi nauczyciele muzyki klasycznej

Bardzo starannie dobieramy najlepszych nauczycieli, którzy są zarówno wysoko wykwalifikowanymi profesjonalistami, jak i przyjaznymi, wychowującymi instruktorami. Nasze metody nauczania koncentrują się na uczniach i koncentrują się na indywidualnych stylach uczenia się i osobistych celach artystycznych, aby pomóc każdemu uczniowi w osiągnięciu jego pełnego potencjału muzycznego. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym chłopcem zainteresowanym nauką muzyki po raz pierwszy, czy doświadczonym muzykiem, który chce podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, Międzynarodowa Szkoła Muzyki poświęca się zapewnieniu najlepszych umiejętności muzycznych każdemu uczniowi.
Mamy nadzieję, że dołączysz do nas i doświadczysz, jak zabawne mogą być lekcje muzyki!